Oferty wczasów last minute i wycieczek objazdowych w Bułgarii. Wakacje z dziećmi, hotele SPA, życie nocne i imprezy – wakacje all inclusive w Bułgarii.
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > Bulgaria.pl  >  Bułgaria Wczasy 2015 >  Wczasy w Złote Piaski, Bułgaria
Wczasy w Złote Piaski, Bułgaria
TravelOne.pl

Wczasy w Złote Piaski, Bułgaria

Wakacje w Złote Piaski, Bułgaria: Złote Piaski to jeden z najbardziej znanych bułgarskich kurortów. Miejscowość położona jest między Warną a Bałczikiem, na wybrzeżu Morza Czarnego. Swoją nazwę Złote Piaski zawdzięczają ciągnącej się przez kilka kilometrów szerokiej, piaszczystej plaży. Cieszy się ona uznaniem zwłaszcza wśród rodzin z małymi dziećmi. Plaża z łagodnym zejściem do morza została odznaczona prestiżowym wyróżnieniem Błękitnej Flagi. Rejon Złotych Piasków sprzyja nie tylko beztroskiemu plażowaniu, ale także zwiedzaniu. W okolicy znajduje się kilka znanych miejscowości, do których warto się wybrać na wycieczkę. Pobliska Warna słynie z licznych muzeów, zabytków (głównie architektury tureckiej) oraz z delfinarium, które każdego roku przyciąga rzesze turystów. Bałczik z kolei najbardziej znany jest z przepięknego królewskiego pałacyku i dużego ogrodu botanicznego. Wakacje w Złotych Piaskach to także popularne miejsce wypoczynku miłośników wszelkich sportów wodnych.

Złote Piaski jako typowo turystyczna miejscowość, oferuje niezwykle bogatą bazę noclegową. Znaleźć tu można niemal wszystko - od dużych, ekskluzywnych hoteli (jak Melia Grand Hermitage) po kameralne rodzinne pensjonaty czy kwatery prywatne. Największym zainteresowaniem wśród rodzin z dziećmi cieszą się: Hotel Madara, Hotel Zdravec (Zdravets), natomiast miłośnicy zabawy do białego rana chętnie wybierają Hotel Shipka.

Wczasy w Bułgarii wielu osobom wciąż kojarzą się z minioną epoką. Rzeczywiście sporo hoteli pamięta jeszcze okres realnego socjalizmu, jednak przeważająca większość przeszła gruntowną renowację, dzięki czemu monumentalne budynki zyskały nowy wygląd i styl. Obecnie hotele w Bułgarii oferują wysoki, międzynarodowy standard usług i są świetnie przystosowane do wymogów współczesnej turystyki.

Zobacz oferty wakacji: Last Minute Złote Piaski

Plaże - Złote Piaski, Bułgaria

Plaże - Złote Piaski, Bułgaria

Wakacje Złote Piaski - plaże w Bułgarii: Wybrzeże Morza Czarnego to chętnie wybierany region na wczasy w Bułgarii. Złote Piaski znane są ze swoich szerokich, piaszczystych plaż, od których wzięła się nazwa miasta. Łagodne zejście do wody oraz hotele położone tuż przy plażach sprawiają, że Złote Piaski to świetne miejsce na wakacje z dziećmi w Bułgarii. Plaża w Złotych Piaskach została wyróżniona „Błękitną Flagą”.
Złote Piaski wczasy w Bułgarii

Złote Piaski wczasy w Bułgarii

Wczasy w Złote Piaski, Bułgaria: Złote Piaski to jeden z najbardziej znanych kurortów nad Morzem Czarnym. Położony jest kilkanaście kilometrów na północ od Warny. Wczasy w Złotych Piaskach to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi, miłośników sportów wodnych, ale także szukających spokoju i ciszy. Złote Piaski oferują szeroką bazę noclegową, można tu znaleźć wiele hoteli o zróżnicowanym standardzie jak również apartamenty czy kwatery prywatne.
Pogoda Złote Piaski – słoneczne wakacje w Bułgarii

Pogoda Złote Piaski – słoneczne wakacje w Bułgarii

Pogoda Złote Piaski, Bułgaria: Wybrzeże Morza Czarnego oferuje doskonałe warunki pogodowe na udane wczasy w Bułgarii. Na wysokie temperatury powietrza można liczyć od czerwca do października, natomiast woda jest najprzyjemniejsza od lipca do września. Złote Piaski, jak i inne nadmorskie kurorty w Bułgarii, mogą się poszczycić bardzo dużą ilością dni słonecznych w sezonie.
Mapa Złote Piaski – dojazd własny do Bułgarii

Mapa Złote Piaski – dojazd własny do Bułgarii

Mapa Złote Piaski, Bułgaria: Na wczasy w Bułgarii warto się wybrać własnym samochodem. Podróż z Polski zajmuje ok. 20 godzin, jednak pozwala na zobaczenie różnorodności geograficznej Bułgarii, a także większą niezależność na miejscu. Ze Złotych Piasków można się wybrać na wycieczkę do pobliskich miejscowości Warna czy Bałczik.
 Bułgaria noclegi - Złote Piaski apartamenty

Bułgaria noclegi - Złote Piaski apartamenty

Złote Piaski apartamenty i noclegi, Bułgaria: Złote Piaski oferują turystom różne formy zakwaterowania. Dużą popularnością, szczególnie wśród osób ceniących sobie niezależność oraz wśród rodzin z dziećmi cieszą się hotele takie jak Hotel Lilia czy Hotel Madara. Do najchętniej wybieranych należą także aparthotele oferujące zakwaterowanie w mieszkaniach wakacyjnych z aneksami kuchennymi jak np. Apartamenty Nikea Park. Turyści chętnie wypoczywają również w apartamentach i kwaterach w Złotych Piaskach.
Last Minute Złote Piaski – hotel w Bułgarii

Last Minute Złote Piaski – hotel w Bułgarii

Hotele last minute Złote Piaski, Bułgaria: Decydując się na wakacje w Złote Piaski warto skorzystać z opcji ‘Bułgaria last minute’. Dokonując rezerwacji w ten sposób można liczyć na duże, nawet kilkudziesięcioprocentowe zniżki. W Złotych Piaskach znajduje się ponad 100 hoteli, o zróżnicowanym standardzie i ofercie, dzięki czemu każdy kto planuje wczasy w Bułgarii znajdzie coś dla siebie.
Przewodnik turystyczny – Złote Piaski wycieczki i zabytki

Przewodnik turystyczny – Złote Piaski wycieczki i zabytki

Wycieczki Złote Piaski, Bułgaria: Bułgaria to nie tylko beztroski wypoczynek, ale też doskonałe miejsce na wycieczki objazdowe. Wybrzeże Morza Czarnego może się poszczycić bogatą historią sięgającą czasów antycznych. Ze Złotych Piasków warto się wybrać na wycieczkę do pobliskiej miejscowości Warna, gdzie zobaczyć można pomnik-mauzoleum Władysława Warneńczyka, czy słynącej z przepięknego zamku i ogrodu botanicznego miejscowości Bałczik. Będąc w Bułgarii nie można również pominąć historycznej miejscowości Nesebyr.
Złote Piaski Hotel Melia Grand Hermitage

Złote Piaski Hotel Melia Grand Hermitage

Hotel Melia Grand Hermitage, Złote Piaski, Bułgaria: Hotel Melia Grand Hermitage jest jednym z najlepszych hoteli na wczasy w Złotych Piaskach. Należący do międzynarodowej sieci Sol Melia Hotels słynie ze znakomitych warunków zakwaterowania oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Doskonałe położenie – blisko piaszczystej plaży, w zadbanym ogrodzie zapewnia wspaniały wypoczynek w bliskiej odległości od centrum miasta.
 Złote Piaski Hotel Shipka

Złote Piaski Hotel Shipka

Hotel Shipka, Złote Piaski Bułgaria:Hotel Shipka jest niezwykle popularny wśród amatorów życia nocnego, położony zaledwie w odległości 200 metrów od piaszczystej plaży. Idealna lokalizacja - blisko centrum Złotych Piasków – daje możliwość odwiedzenia wielu miejsc rozrywki, takich jak dyskoteki, bary czy restauracje. Co więcej na terenie hotelu znajduje się także jeden z najpopularniejszych klubów nocnych w kurorcie – Roxy. Spędzając wakacje w hotelu Shipka warto również skorzystać z udogodnień oferowanych na miejscu – basenów i centrum SPA.
Złote Piaski Holiday Park Hotel & Spa

Złote Piaski Holiday Park Hotel & Spa

Holiday Park Hotel & Spa, Złote Piaski Bułgaria: Położony w malowniczym parku, w ok. 700 metrów od centrum Złotych Piasków hotel to doskonałe miejsce na wczasy w Bułgarii. Holiday Park Hotel & Spa oferuje dogodne warunki do wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Na terenie hotelu znajduje się brodzik i plac zabaw. Od piaszczystej plaży dzieli go zaledwie 500 m.

FORUM: Twoja opinia na temat wczasów Złote Piaski, Bułgaria

Podróże z Grupą TravelOne.pl: wczasy i wycieczki