Oferty wczasów last minute i wycieczek objazdowych w Bułgarii. Wakacje z dziećmi, hotele SPA, życie nocne i imprezy – wakacje all inclusive w Bułgarii.
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > Bulgaria.pl  >  Bułgaria Wczasy 2015 >  Wakacje w Kiten, Bułgaria
Wakacje w Kiten, Bułgaria
TravelOne.pl

Wakacje w Kiten, Bułgaria

Wczasy w Kiten, Bułgaria: Kiten Bułgaria to nadmorska miejscowość wypoczynkowa położona na południu bułgarskiego wybrzeża. Kiten jest znacznie mniejszy, niż pobliski kurort Primorsko i zdecydowanie mniej znany niż Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski, jednak ze względu na bardzo ładne, szerokie, piaszczyste plaże z łagodnym zejściem do morza oraz świetne warunki pogodowe, sprawiają, że chętnie przyjeżdżają tu rodziny z dziećmi.

Kiten jest typową miejscowością wypoczynkową, który w swoim obecnym kształcie powstał w latach 60., kiedy rozpoczęto intensywną budowę kompleksów hotelowych. Dziś kurort może się poszczycić szeroką bazą noclegową, pośród której można znaleźć zarówno noclegi w ekskluzywnych hotelach jak i w kameralnych pensjonatach czy apartamentach.

Wczasy w Bułgarii wielu osobom wciąż kojarzą się z minioną epoką. Rzeczywiście duża część hoteli pamięta jeszcze okres socjalizmu, jednak przeważająca większość przeszła gruntowną renowację, dzięki czemu monumentalne budynki zyskały nowy wygląd i styl. Obecnie hotele w Bułgarii oferują wysoki standard zakwaterowania, a wakacje w Kiten na pewno będzie można zaliczyć do udanych.

Zobacz oferty: last minute Słoneczny Brzeg

Kiten plaże

Kiten plaże

Plaże – Kiten, Bułgaria: Położone w południowej części bułgarskiego wybrzeża Kiten to niewielka, typowo turystyczna miejscowość. Tym co przyciąga turystów do kurortu są szerokie, piaszczyste plaże. Dodatkową zaletę Kiten stanowi łagodne zejście z plaży do morza, dzięki czemu wakacje Kiten spełnią oczekiwania najmłodszych turystów. Większość hoteli w Kiten położona jest bezpośrednio przy plaży, co pozwala na beztroskie leżakowanie i zabawę na piasku od samego rana.
Kiten wakacje

Kiten wakacje

Wakacje w Kiten, Bułgaria: Znany kurort wypoczynkowy, chętnie wybierany na wczasy w Bułgarii. Kiten oferuje turystom szerokie piaszczyste plaże, doskonałe warunki pogodowe oraz czyste, ciepłe wody Morza Czarnego. Kurort posiada także bardzo dobrze rozbudowaną i zróżnicowaną bazę noclegową, dzięki czemu noclegi Kiten można znaleźć bez trudu. Wczasy w Kiten są popularne zarówno wśród szukających spokoju rodzin z dziećmi jak i nastawionych na dobrą zabawę imprezowiczów.
Pogoda Kiten – słoneczne wakacje w Bułgarii

Pogoda Kiten – słoneczne wakacje w Bułgarii

Pogoda Kiten, Bułgaria: Morze Czarne oferuje doskonałe warunki pogodowe na urlop w Bułgarii. Kiten to jeden z chętniej wybieranych kurortów. Wysokie temperatury powietrza i wody, niewielkie opady oraz delikatna bryza od morza sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na wczasy w Bułgarii. Dobra pogoda w Kiten utrzymuje się od czerwca do września, dzięki czemu wakacje w Kiten warto rozważyć także poza głównym sezonem urlopowym.
 Mapa Kiten – dojazd własny do Bułgarii

Mapa Kiten – dojazd własny do Bułgarii

Mapa Kiten, Bułgaria: Na wczasy w Kiten warto wybrać się własnym samochodem. Jazda z Polski zajmuje ponad 20 godzin, ale trudy podróży wynagradzają malownicze krajobrazy oraz niezależność na miejscu. Mając własny samochód warto wybrać się na wycieczkę wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego. Jadąc na północ można zwiedzić kilka ciekawych miast, m.in Sozopol, Burgas czy zabytkowy Nesebyr, a mapa okolicy pozwoli zaplanować zwiedzanie wybrzeża jeszcze w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z ‘Mapa Kiten, Bułgaria’.
Kiten apartamenty i noclegi

Kiten apartamenty i noclegi

Wczasy w Kiten – apartamenty i noclegi, Bułgaria: Kiten posiada dobrą bazę noclegową. Apartamenty i kwatery prywatne Kiten są szczególnie chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi, imprezowiczów lub po prostu osoby ceniące sobie niezależność i wypoczynek z dala do hotelowego zgiełku. W Kiten apartamenty mają zróżnicowany standard, a noclegi znaleźć tu można często w korzystniejszych cenach niż w bardziej popularnych miejscowościach. Kiten to dobry wybór na wczasy w Bułgarii.
Kiten hotele i last minute

Kiten hotele i last minute

Hotele last minute Kiten, Bułgaria: Jak większość czarnomorskich kurortów, oprócz przepięknych plaż, Kiten oferuje także szeroki wybór hoteli o zróżnicowanym standardzie. Jednym z najbardziej popularnych wśród turystów jest Hotel Princess. Rezerwując wczasy w Kiten warto skorzystać z opcji last minute, dzięki której przy rezerwacji można zaoszczędzić od kilkunastu do kilkudziesięciu procent. Z kolei planując wczasy w Kiten z wyprzedzeniem najlepiej się zapoznać z ofertą wcześniej=taniej.
Przewodnik turystyczny – Kiten wycieczki i zabytki

Przewodnik turystyczny – Kiten wycieczki i zabytki

Wycieczki Kiten w Bułgarii: Miejscowość znajduje się w południowej części bułgarskiego wybrzeża. Jest to typowy nadmorski kurort, więc miłośnicy zwiedzania raczej nie znajdą tu wielu atrakcji. Odwiedzając Kiten warto jednak wybrać się na wycieczkę do dwóch największych miast na wybrzeżu, w których zachowały się polskie akcenty: mauzoleum Władysława Warneńczyka w Warna oraz pomnik Adama Mickiewicza w Burgas. Ciekawą atrakcją jest także zabytkowy Nesebyr oraz uznawany za najstarsze miasto na bułgarskim wybrzeżu - Sozopol.

FORUM: Twoja opinia na temat wczasów Kiten, Bułgaria

Podróże z Grupą TravelOne.pl: wczasy i wycieczki